Volné pracovní místo  Superman v montáži

Lokalita Praha-Podolí, Praha-Prosek, Praha-Přední Kopanina, Praha-Radlice, Praha-Radotín, Praha-Ruzyně, Praha-Řeporyje, Praha-Řepy, Praha-Satalice, Praha-Sedlec, Praha-Smíchov, Praha-Slivenec, Praha-Staré Město, Praha-Sobín, Praha-Strašnice, Praha-Střešovice, Praha-Velká Chuchle, Praha-Uhříněves, Praha-Vinohrady, Praha-Suchdol, Praha-Troja, Praha-Újezd nad Lesy, Praha-Štěrboholy, Praha-Újezd u Průhonic, Praha-Veleslavín, Beroun, Úvaly, Úvaly (Praha-východ), Kladno, Kolín I (Kolín), Praha-Klánovice, Středokluky (Praha-západ), Roztoky u Prahy (Praha-západ), Hostivice, Hostivice (Praha-západ), Praha-Běchovice, Praha-Benice, Praha-Bohnice, Praha-Braník, Praha-Břevnov, Praha-Březiněves, Praha-Bubeneč, Praha-Čakovice, Praha-Černý Most, Praha-Čimice, Praha-Ďáblice, Praha-Dejvice, Praha-Dolní Chabry, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Dolní Počernice, Praha-Dubeč, Praha-Háje, Praha-Hájek u Uhříněvsi, Praha-Hloubětín, Praha-Hlubočepy, Praha-Hodkovičky, Praha-Holešovice, Praha-Holyně, Praha-Horní Měcholupy, Praha-Horní Počernice, Praha-Hostavice, Praha-Hostivař, Praha-Hradčany, Praha-Hrdlořezy, Praha-Chodov, Praha-Cholupice, Praha-Jinonice, Praha-Josefov, Praha-Kamýk, Praha-Karlín, Praha-Kbely, Praha-Kobylisy, Praha-Koloděje, Praha-Kolovraty, Praha-Komořany, Praha-Košíře, Praha-Královice, Praha-Krč, Praha-Křeslice, Praha-Kunratice, Praha-Kyje, Praha-Lahovice, Praha-Letňany, Praha-Lhotka, Praha-Libeň, Praha-Liboc, Praha-Libuš, Praha-Žižkov, Praha-Zbraslav, Praha-Zličín, Praha-Zadní Kopanina, Praha-Záběhlice, Praha-Vyšehrad, Praha-Vysočany, Praha-Vršovice, Praha-Vokovice, Praha-Vinoř, Praha-Lipany, Praha-Lipence, Praha-Lochkov, Praha-Lysolaje, Praha-Malá Chuchle, Praha-Malá Strana, Praha-Malešice, Praha-Michle, Praha-Miškovice, Praha-Modřany, Praha-Motol, Praha-Nebušice, Praha-Nové Město, Praha-Nusle, Praha-Nedvězí u Říčan, Praha-Petrovice, Praha-Písnice, Praha-Pitkovice a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme personálně-poradenská společnost, s mateřskou centrálou v německém Stuttgartu.

V České republice fungujeme od roku 2008 a od té doby pomáháme najít lidem uplatnění na trhu práce. Dbáme na odborný, profesionální a HLAVNĚ lidský přístup.

Zakládáme si na tom, aby naše společnost byla společností, na kterou se budete rádi obracet při hledání zaměstnání.

Popis pracovní nabídky

„Šéfe volal starosta, nesvítí jim světla na návsi.“
Rád/a by si starostům a ne jenom jim pomohl/a zvelebit jejich obce a města? Ale třeba i haly, sportoviště nebo firmám jejich pracoviště.
Tak čti dál.
Ne nadarmo se totiž říká budiž světlo a my právě hledáme nového parťáka či parťačku do našeho týmu, který/á by nám pomohl/a rozsvítit co nejvíce lamp v okolí i dál za humny. Hledáme někoho, kdo se vyzná v elektrice, nebojí se práce a táhne s ostatními za jeden provaz.

-Takže jestli tě naše nabídka zaujala, tak určitě pokračuj ve čtení.

Jaká je náplň práce:
-Montáž stožárů a svítidel.
-Zapojování rozvaděčů.
-Výroba inovovaných svítidel.
-Rekonstrukce, údržba a opravy elektrických zařízení a rozvodů.
-Manipulace s kabelovými soubory.
-A v budoucnu i organizované vedení staveb.

Požadujeme

-Elektrotechnické vzdělání.
-Znalost čtení výkresové dokumentace velkou výhodou.
-Zodpovědnost, pracovitost a hlavně spolehlivost.
-Být týmovým hráčem.
-Dodržování bezpečnostních předpisů.
-A šikovní absolventi jsou u nás vítáni.

Nabízíme

-100% přátelský kolektiv.
-Širokou škálu benefitů.
-Sick days, třináctý plat.
-Možnost dodělání si vyhlášky 50.
-Stabilitu a práci v úspěšné české společnosti.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

-Mzda: od 35.000 CZK /bruto/měsíc (dle schopností a dovedností).
-Místo výkonu práce: Praha + výjezdy po celé ČR.
-Datum nástupu: Nástup je možný IHNED.