Volné pracovní místo  Motorizovaný doručovatel pro okres Svitavy

Lokalita Svitavy a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také jsme alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny a adresné zásilky.

Jste energická a pozitivní osoba, kterou nerozhází ani špatné počasí? Hledáte flexibilní zaměstnání? Nevadí Vám cestování při práci a rádi jezdíte autem?

Pokud ano, tak pro naši společnost hledáme právě Vás. Nejlepšího a nejspolehlivějšího doručovatele, který zastoupí své kolegy v roznosu.

Co Vás čeká a nemine?

roznos / rozvoz dopisů, letáků, nebo předplatné novin v lokalitách, ve kterých v daném okamžiku chybí doručovatel, zastoupíte tak kolegy, kteří náhle onemocněli nebo jsou na dovolené
na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a po krátké přípravě doručíte do příslušných schránek
roznos novin je nenáročná práce od pondělí do soboty, která probíhá v ranních hodinách a nejpozději do 7:30 hod. musí být noviny ve schránkách
při roznosu letáků a dopisů Vám vše potřebné zavezeme až domů
je na Vás, kudy a jakým způsobem letáky a dopisy roznesete – na roznos dostanete dva dny a roznos probíhá od pondělí do čtvrtka

Požadujeme

Bez čeho se neobejdete?

do odpovědi vždy uvádějte celé jméno, adresu a telefonní číslo
požadujeme věk min. 18 let, platný řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil
potřebujeme hlavně někoho, na koho se můžeme spolehnout a komu nevadí pravidelný pohyb po venku
důslednost a základní orientační smysl jsou pro výkon práce důležitou součástí

Nabízíme

Čím Vás při spolupráci odměníme?

dlouhodobé a stabilní zaměstnání možné na pracovní poměr nebo na brigádu
mzda až 20.000 Kč + proplacení cestovních náhrad
staráme se o Vaše zdraví a pohodu, proto Vám nabízíme sick days
chceme, abyste si užili i Váš volný čas a s kartou benefit Multisport to půjde snadno
víme, že s plným žaludkem jste spokojeni a proto dostanete stravenky
nástup možný ihned

Do odpovědi vždy uvádějte celé jméno,adresu a telefonní číslo

Na čem s námi budete pracovat:

Naším cílem je vytvořit nejspolehlivější a nejlepší službu pro roznos novin a adresných i neadresných zásilek. Jako společnost Mediaservis s.r.o. máme 12 středisek a v současnosti již na 10 000 doručovatelů, jejichž počet stále navyšujeme. Staňte se naším kolegou a pojďte růst s námi.
Pokud je to přesně to co hledáte nebo máte nějaké dotazy, tak neváhejte a ozvěte se nám.

Těšíme se na Vás!

Vhodné pro

Absolventy, OZP, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.