Volné pracovní místo  MS SQL/PL-SQL/Oracle PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ, 30-60 000 Kč + HO

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-202725. Piješ colový nápoj, jezdíš elektromobilem americké výroby, létáš v letadlech s motory, které používá i královská rodina? Říkáš že ne? Tak s námi můžeš! Ptáš se jak? Tak čti dál...<br/>
<br/>Pokud tě nebaví jen sedět u počítače a programovat něco kde nevidíš výsledek své práce, pak bychom pro tebe něco měli. Právě teď hledáme specialisty na projekty pro prestižní světové společnosti, které hýbou trhem. Pokud se chceš dozvědět víc, pak se nám ozvi!<br/>
<br/>Pro IT společnost hledáme profíky i méně zkušené kandidáty na pozici "MS SQL/PL-SQL/Oracle PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ (30 - 60 000,- Kč) + HOME OFFICE".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> analýza požadavků klientů </li>
<li> programování a návrh databází na základě požadavků klienta/projektu</li>
<li> návrh, vývoj a implementace systémů pro podporu výroby (MES)</li>
<li> podpora globálního týmu, řešení problémů a požadavků </li>
<li> komunikace s klienty a v rámci mezinárodního týmu</li>
<li> účast na mezinárodních projektech</li>
<li> podpora uživatelů MES systémů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (ideálně v IT oblasti)</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace)</li>
<li> zkušenosti na podobné pozici nejsou podmínkou, ale vlastní tvorba či projekty ano!</li>
<li> praktické zkušenosti v oblasti databází MS SQL/PL-SQL, SSRS nebo Oracle</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>