Volné pracovní místo Mytí prosklených ploch

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Liberecký kraj
Pracovní poměr
Brigády
Vzdělání
základní

Požadujeme

Naším klientem je prosperující společnost působící v oblasti úklidových služeb.

Nabízíme

  • umývání prosklených ploch pomocí speciálního přístroje (nejedná se o výškové práce)
  • práce v menším týmu po celé ČR
  • časovou flexibilitu
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat po celé ČR
  • ochotu k 10–12ti hodinovým směnám
  • práce na DPČ
  • pečlivost, zodpovědnost, pracovitost

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Uklízeč/ka
Úklid administrativních budov, průmyslových hal, domácností, bytových domů
REKRA s.r.o. Jablonec nad Nisou, okres Jablonec ... Plný úvazek, Brigády
týden
Uklízeč
Úklid tramvají, autobusů a vozovny
REKRA s.r.o. Mrštíkova 3, Liberec Plný úvazek, Brigády
týden
Pomocnice v dětském koutku
Jedná se o zaměsnání na poloviční pracovní úvazek, v chráněné dílně. Zaměstnání je určeno pro OZP (TZP).
Spirála Turnov s.r.o. Antonína Dvořáka 2243, Turnov Zkrácený úvazek
dnes
UKLÍZEČ/KA
Spolehlivost Hlásit se předem telefonicky nebo zaslat životopisy e-mailem.
MG Services s.r.o. nám. Tržní 1338, Liberec Plný úvazek
týden
OBSLUHA - RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL
Náplň práce: ruční mytí vozů, vč. čištění interiérů, vyzvedávání a odvoz vozu zákazníkovi, pomocné práce na dílně. Požadavky: zajištění pojištění odpovědnosti + ŘP sk. B podmínkou, aktivní řidič. Hlásit se předem e-mailem. ...
Auto Apko s.r.o. Košická 877/3, Liberec Plný úvazek
týden
EXPEDIENT/KA A VÝDEJ STRAVY, ÚKLID
CHARAKTERISTIKA: pomocné a úklidové práce pro Menzu Husova, Liberec: příprava a výdej jídel, provádí úklid pracovních ploch a náčiní, mytí bílého a černého nádobí včetně kuchyňských strojů a příslušenství, obsluha mycích strojů, v ...
Technická univerzita v Liberci Studentská 1402/2, Liberec Plný úvazek