Volné pracovní místo  Mzdová účetní 1/2 úvazek

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významného klienta sídlícího na Praze 10 hledáme vhodného kandidáta na pozici mzdové účetní na 1/2 úvazek.

Náplň práce:

  • výpočet mezd zaměstnanců
  • agenda spojená se vznikem a ukončením pracovního poměru
  • jednání se zdravotními pojišťovnami a dalšími statutárními orgány
  • stanovování nároků na stravenky

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • relevantní praxi jako účetní (nejlépe oblast personální a mzdová)
  • aktivní práce na PC a znalost prostředí MS Office
  • znalost účetního systému SAP výhodou ne nutností
  • praktické znalosti se zpracováním mezd včetně měsíčních / ročních závěrek
  • samostatnost pečlivost

Nabízíme:

  • stabilní zázemí společnosti
  • dynamický přátelský kolektiv v moderním prostředí
  • odpovídající platové hodnocení
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • lokalita pracoviště Praha

V případě Vašeho zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis.