Volné pracovní místo MZDOVÁ ÚČETNÍ (25.000 - 30.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Vysočina
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

Vyznáte se v oblasti mzdového účetnictví a ovládáte základy anglického jazyka? Hledáte práci jako MZDOVÁ ÚČETNÍ na Vysočině?

Pak hledáme právě Vás!

Špičková výrobní společnost, aktuálně přijme vhodného kandidáta na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ * Zpracování mzdového účetnictví

  • Zajištění odvodů ZP a SP
  • Řízení mzdové evidence, výkazů a statistik
  • Účast na auditech
  • Spolupráce se státní správou
  • Vystavování dokladů a potvrzení

Požadujeme

  • Min. SŠ ekonomického směru
  • Zkušenosti se zpracováním mzdového účetnictví
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Schopnost orientovat se v příslušných zákonech
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Nadšení a chuť se učit novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Výborné mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podpora vzdělávacích a jazykových kurzů
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: severovýchodní část Vysočiny

Podobné nabídky práce

Účetní se znalostí Frj nebo Špj
komunikace ve francouzštině nebo španělštině- s klienty i centrálou zodpovědnost za faktury a správnost dat v systému účetní administrativa
SPINWARE s.r.o. Třebíč Plný úvazek
včera
Samostatná ÚČETNÍ!
Randstad s.r.o. Vysočina kraj Plný úvazek
týden
Mzdová účetní, 35 000 Kč/měs., Jihlava
Ref. č.: 6-12-231054. Do našeho personálního týmu v Jihlavě hledáme k našim milým kolegyním dalšího do party. Pokud hledáte práci v přátelském kolektivu, bez zbytečných přesčasů a nebojíte se převzít zodpovědnost - neváhejte posl ...
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava Plný úvazek
týden
Mzdová účetní
Náplň práce: - kompletní zpracování mzdové agendy ve firmě cca 40 zaměstnanců - zaúčtování mzdových nákladů a inventury mzdových účtů - zpracování ročních výkazů (roční zúčtování, vyúčtování daně z PFO, ELDP) - příprava podkladů ...
Jihomoravská akciová, a.s. Budischowského 1073, Třebíč Plný úvazek
dnes
všeobecná účetní
znalost podvoj.účetnictví,vč.sklad.hospodářství,DPH a mezd V případě zájmu volejte po-pá,8.00-15.00 hod nebo pište na uvedený email
VM CAR CZECH, s.r.o. Jamská 2458/63, Žďár nad Sázavou Plný úvazek
týden
SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ
Vedení účetnictví, statistiky. Požadujeme: Znalost a praxe ve vedení účetnictví, základní znalost daňové problematiky - hlavně zákona o DPH, znalost práce s MS Office, znalost systému IS Helios výhodou, znalost mzdové agendy výho ...
TIPA Telekom plus a.s. Hrotovická 169, Třebíč Plný úvazek, Zkrácený úvazek
týden