Volné pracovní místo  Mzdová účetní - Olomoucký kraj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • kompletní zpracování mezd pro více společností
  • vedení mzdové agendy (mzdové listy daňová přiznání zákonné odvody)
  • zpracování roční mzdové uzávěrky
  • komunikace se státními orgány
  • práce ve více účetních programech

Požadujeme:
  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici mzdové účetní minimálně 2-3 roky
  • znalost účetních / mzdových programů (PERM MONEY - výhodou)
  • kvalitní práce na PC (MS Office - Excel Word)
  • znalost legislativy v oblasti mzdového účetnictví
  • logické uvažování smysl pro detail preciznost
  • řidičský průkaz sk. B
  • AJ výhodou

Nabízíme:
  • dobré platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • práci v příjemném kolektivu na HPP
  • další profesní rozvoj
  • nástup ihned

Zaujala Vás nabídka? Máte požadované zkušenosti a zájem pracovat na pozici mzdové účetní? Zašlete nám životopis pomocí volby odpovědět.