Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Mzdová účetní - Rychnov nad Kněžnou

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mzdová účetní.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Komplexní zpracování mezd ve výrobní firmě
  • Agenda evidenčních listů důchodového pojištění
  • Zpracování ročního zúčtování daně
  • Správa exekucí zaměstnanců
  • Komunikace s úřady (FÚ, ČSSZ, zdravotní pojišťovny)

POŽADUJEME

  • Znalost mzdové a pracovněprávní legislativy
  • Min. tři roky praxe ve zpracování mezd
  • Uživatelskou znalost MS Office, zejména Excel
  • Pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
  • Znalost SAP HR (výhodou)
  • Komunikativní znalost AJ

NABÍZÍME

  • Práci v moderním a čistém prostředí
  • Jistotu v silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • Dlouhodobou a kvalitní spolupráci v příjemném prostředí
  • Práci na HPP
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Bonusy a 13. mzdu
  • 25 dnů dovolené
  • Dotované stravování v sídle zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměna za doporučení kolegy
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy
  • Systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje
  • Práci v lokalitě Rychnov nad Kněžnou

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás