Volné pracovní místo  MZDOVÁ ÚČETNÍ S PRAXÍ, 20 hod/týden

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme zkušené kandidáty na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> zpracování mezd v souladu s platnou legislativou</li>
<li> vedení mzdové evidence</li>
<li> odvod daní a pojištění </li>
<li> komunikace s úřady a jinými institucemi</li>
<li> práce v interním systému</li>
<li> komunikace a řešení požadavků zaměstnanců</li>
</ul>
<br/>Jedná se o spolupráci na 20hod/týden na dobu určitou v délce cca 5 měsíců.

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru</li>
<li> praxe na pozici v oblasti zpracování mezd </li>
<li> odpovídající znalost daňových zákonů, mzdové agendy a zákoníku práce</li>
<li> praxe s prací v programu Altus Vario </li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> schopnost samostatného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů</li>
<li> zodpovědost, pečlivost, časová flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí prosperující mezinárodní společosti</li>
<li> odpovídající mzdové ohodnocení</li>
<li> možnost flexibilní pracovní doby</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".