Volné pracovní místo  MZDOVÝ A PERSONÁLNÍ SPECIALISTA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient, společnost s 60. letou tradicí na trhu, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Mzdový a personální specialista. Pozice je výzvou pro zkušené mzdové účetní, které/ří mají zájem rozšířit své znalosti do oblasti personálního řízení a chtějí pracovat s velkou mírou rozhodovací svobody. <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Vedení mzdového účetnictví a s tím spojené personální agendy zaměstnanců</li>
<li> Komunikace se státní správou</li>
<li> HR reporting vedení společnosti - vzdělávání zaměstnanců, nábor, hodnocení, odměňování , tvorba popisu pracovních pozic</li>
<li> Koordinace vnitřních procesů firmy v mezi pobočkové síti v rámci ČR</li>
<li> Komunikace s daňovými poradci</li>
<li> Práce ve více informačních systémech společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> Alespoň 3 roky zkušeností na pozici Mzdová účetní/personalista se mzdovou agendou</li>
<li> Dobrá znalost aktuálního zákoníku práce a mzdových předpisů</li>
<li> Velmi dobrá znalost MS Excel (pivot, vlookup)</li>
<li> Organizační schopnosti </li>
<li> Schopnost pracovat samostatně bez přímého dozoru - být partnerem pro management</li>
<li> Znalost práce ve velký ERP sw (SAP,Oracle, Navision) a kladný vztah k informačním systémům všeobecně</li>
<li> Aktivní přístup k práci - otevřená komunikace </li>
<li> Ambice dále růst v rámci společnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Dlouhodobá spolupráce - smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> Stabilní společnost</li>
<li> Kariérní růst</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Sociální program a příspěvky na spoření</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".