Volné pracovní místo  NABÍDKÁŘ – TECHNICKÁ PODPORA OBCHODU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Brno-město, možnost Home Office
Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody
Mzdové ohodnocení: 23-30.000,- Kč dle zkušeností

Máte vzdělání technického oboru? Orientujete se v technické dokumentaci a baví tě komunikace se zákazníky?

Baví Vás navrhovat individuální řešení dle přání zákazníka a chceš pracovat v české obchodní společnosti zabývající se obchodní činností v oblasti distribuce čerpadel, armatur a TZB?

Pak hledáme právě Vás!

Co je náplní práce?

zpracování návrhů řešení jednotlivých nabídek dle požadavků zákazníků – zákazník Vám zašle stručný popis toho, co potřebuje a vy mu navrhnete nejvhodnější řešení
vyhledávání informací v produktových katalozích, posouzení možností a sestavení řešení na míru
práce v návrhových programech jednotlivých výrobců
zadávání dat do interního informačního systému, ve kterém Vás naučíme pracovat
již kompletní nabídku zkonzultujete s pověřeným obchodníkem a proberete možnosti uplatnění slevy
se zákazníky budete komunikovat každý den, a to jak emailově, tak i telefonicky

Požadujeme

Co byste ještě měli vědět?

Budete pracovat ve stabilní české obchodní společnosti, zabývající se distribucí čerpadel, teplovodní techniky, armatur, zařízení TZB a dalších.

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

SŠ vzdělání s maturitou – technického oboru se zaměřením na instalatérství, TBZ apod.
má praxi z obdobné pozice nebo může být i šikovný absolvent VŠ – oboru hydrodynamika, technik TBZ, apod.
má zkušenosti v oblasti zpracování nabídek na teplovodní čerpadla, armatury, čerpací jímky apod.
má uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
pokud umí pracovat v systému Navision bude to výhodou, nikoliv podmínkou – nového zaměstnance rádi zaučíme
má středně pokročilou znalost AJ – k telefonické a emailové komunikaci se zákazníky
orientuje se v technické dokumentaci a je technicky zaměřený
má dobré komunikační schopnosti a pro-zákaznický přístup

Nabízíme

Co Vás čeká, když uspějete?

zázemí stabilní české obchodní společnosti
rodinná atmosféra a přátelské pracovní prostředí
po zapracování možnost Home Office (až 3 dny v týdnu)
příspěvek na stravování formou stravenek
možnost dalšího vzdělávání
místo výkonu práce: Brno město

Vhodné pro

Absolventy.