Volné pracovní místo  Nabídkový technik (od 28.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte strojírenské vzdělání, angličtinu na pokročilé úrovni a zkušenosti s výrobou? Pojďte pracovat do úspěšné mezinárodní společnosti v Prostějově! Nabízíme zajímavou práci odměněnou lákavou výší mzdy a spoustou firemních benefitů! Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky, zpracování požadavků dle technické dokumentace
  • správa nabídek a poptávek
  • tvorba příslušné technické dokumentace
  • kooperace s ostatními kolegy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • pokročilá úroveň angličtiny – aktivní komunikace
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zajímavá práce v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti
  • vysoce moderní prostředí a technologie
  • příjemný a přátelský kolektiv
  • možnosti osobního i kariérního růstu
  • využití cizího jazyka a vzdělávání se v něm
  • finanční odměna s možným růstem
  • široká škála dalších firemních benefitů
  • práce na HPP v Prostějově
  • nástup možný ihned