Volné pracovní místo  Nabízíme vedlejší činnost vedenou z domu. Příjem 8-12 tis.

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Obchodně poradenská společnost

Nabízíme

Jsme zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma a v současné době nabízíme:

Vedlejší činnost na 2 - 3 Hod. denně z volnou pracovní dobou. Příjem 8-12 tis./měs.
Hlavní činnost na 6 - 8 Hod. denně.

Náplň práce:
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.

Nabízíme:
Uplatnění na několika úrovních. Částečné využití počítače a internetu. Flexibilní pracovní dobu. Vynikající finanční ohodnocení. Zázemí silné a zavedené společnosti a plné zaškolení na danou pozici.

Požadujeme:
Věk min.18 let a více. Spolehlivost. Zodpovědný přístup k práci. Komunikativnost.

Upřednostníme:
Zájemce o dlouhodobou spolupráci. Není vhodné jako např. krátkodobá studentská brigáda atp.

Nenabízíme:
Manuální práci, podomní prodej, administrativní činnost.

Jak nyní postupovat:
Nyní klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vás budeme následně nezávazně kontaktovat s podrobnějšími informacemi a instrukcemi (DOPORUČENO). Z důvodu absence call centra není v našich časových možnostech vždy se zájemci vše probírat ihned po telefonu.