Volné pracovní místo Nadšený profesionál v Online Marketingu

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou
Hrubý plat
dohodou

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 19–13–215106. Kdo jste Vy:
Jste inovativní, pojem „tah na branku“ pro Vás není jen líbivá fráze do motivačního dopisu a v oblasti Online Marketingu se cítíte jako ryba ve vodě. Své nápady rád měníte ve skutečnost a slovo „nedokážu“ ve Vašem slovníku neexistuje!

Pro koho budete pracovat:
Naším klientem je jednička na českém trhu v oblasti cestovního pojištění. Společnost si zakládá na kvalitě svých služeb, přátelském prostředí, profesionalitě a lidské tváři. Stanete se její novou posilou?

O čem bude Vaše práce:
  • Správa firemních a produktových stránek + landing pages
  • Kompletní SEM (samostatně nebo ve spolupráci s externími agenturami)
  • Spolupráce s partnery na jejich webových stránkách
  • Aktualizace, inovace, zlepšení procesů v rámci Online Marketingu
  • Sledování trendů, konkurence a start-upů
  • Spolupráce na vývoji a správě mobilní aplikace
  • Email a sms marketing, newsletter, sociální sítě, blog – fantazii se meze nekladou!

  • řeší hodně onpage faktory, jsou levnější a dlouhodobě efektivnější
  • pozice se mu líbí
  • nedělal tolik pro TSP
  • newslettery a remarketing jsou jeho parketa
  • vyráběl i marketingovej plán pro FMCG

Požadujeme

Přes co nejede vlak:
  • Máte střední školu a v šuplíku se Vám práší na maturitní vysvědčení
  • Vaše čeština je fenomenální
  • Publikování obsahu na webu zvládnete i po slepu (práce s CMS, příprava textů, nahrávání fotografií apod.)
  • Jste kovaný v Google Analytics!
  • Máte praktickou zkušenost v Online Marketingu (SEM, SEO atd.)
  • Dobré povědomí o PPC výhodou
  • Zvládnete i základní grafické úkony (Photoshop, InDesign)
  • Anglicky se bez problému domluvíte (B1-B2)
  • Ruština výhodou

Nabízíme

Proč budeme mít svou práci rádi:
  • Za skvěle odvedenou práci dostanete skvěle zaplaceno
  • Stojí za Vámi renomovaná, mezinárodní společnost
  • Spousta prostoru pro seberealizaci a profesní rozvoj
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Stravenky
  • 3 Sick days
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Občerstvení na pracovišti
  • Designové kanceláře v centru Prahy
  • Smlouva na 2 roky, po roce možnost prodloužení na neurčito

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Podobné nabídky práce

ONLINE COMMUNICATION COORDINATOR
Ref. č.: 19-13-230850. Hledáme online marketingového nadšence, který se chce i dále rozvíjet v této oblasti a láká ho oblast kosmetiky. <br/> <ul> <li> správa a vytváření online marketingových strategií</li> <li> implementace nov ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha Plný úvazek
včera
bytový designér
Pracovní náplň:jednání se zákazníky, zhotovení návrhů kuchyní a interiérů, prodej elektrospotřebičů.Požadujeme komunikativnost, znalost kreslících programů.Prémie, odměny z obratu.
Dušan Pelc Chlumecká 1539, Praha Plný úvazek
týden
Obchodní manažeři pro trhy východní Evropy a Evropské unie
Místo pracoviště: - Úžická 32, 250 70 Odolena Voda Prvotní kontakt: - e-mail: <!--poslatEmail--> Upřesňující údaje: - praxe v obdobné pozici (brand, produkce, marketing) po dobu minimálně 5 let - pozitivní přístup k literatuře, ...
Damian Books Store s.r.o. Úžická 32, Odolena Voda Plný úvazek
aktivní
Advertising Account Manager
Místo výkonu práce Krakovská č.p. 1366/25,Nové Město První kontakt se zaměstnavatelem prostřednictvím emailové adresy <!--poslatEmail--> Advertising Account Manager - Prague The ideal candidate for this position will be a motivat ...
Trraffic F, s.r.o. Krakovská 1366/25, Praha Plný úvazek