Volné pracovní místo  NÁKUP S NJ A AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Náš významný klient přední zaměstnavatel s dlouholetým působením v České republice hledá vhodného kandidáta na pozici Senior manažera kvality. Jedná se o mezinárodní výrobní společnost náležící k prestižnímu žebříčku top zaměstnavatelů.

Náplň práce
zajišťování dodávek materiálů a výrobků
shromažďování požadavků jednotlivých oddělení
zajišťování výběrových a poptávkových řízení
výběr vhodného dodavatele podle řady kritérií
vystavování objednávek a potvrzování faktur
vedení evidence objednávek
vedení evidence a inventur
spolupráce s účtárnou
vyjednávání o cenách
sledování tržních trendů vývoje cen a konkurence
vyhledávání nových příležitostí
řízení a nastavování skladových zásob
uzavírání kupních smluv
komunikace v NJ s centrálou

Požadujeme:
anglický jazyk a německý jazyk na pokročilé úrovni
slušné vystupování komunikativnost zodpovědnost čistý trestní rejstřík ochotu učit se novým věcem
min. SŠ vzdělání
min. 2 roky praxe na nákupním oddělení ve výrobní společnosti

Nabízíme
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • profesionální rozvoj
  • zázemí silné dynamické společnosti
  • příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k zaměstnancům
  • firemní akce
  • dovolenou nad rámec ZK
  • dotované závodní stravování
  • jazykové kurzy