Volné pracovní místo  NÁKUPČÍ DO OBLASTI STROJÍRENSTVÍ

Lokalita Olomouc a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Jste technik tělem i duší a baví Vás hloubat nad složitějšími úkoly z hlediska technických řešení, kreativních nápadů a zároveň nemáte problém komunikovat s lidmi? Máte nějaké zkušenosti v oblasti strojírenství a chcete pracovat v perspektivní mezinárodní společnosti, která Vám dá prostor své nápady realizovat a ještě možnost kariérně růst? Výborně! Dejme se do toho!

Náplň práce:
  • včasné zajištění potřebného materiálu do výroby - od šroubků až po komplexní strojní součásti
  • komunikace a konzultace s dodavateli a řešení technických parametrů výrobků
  • případné řešení reklamací v rámci dodání nevhodných výrobků podle zadaných parametrů
  • hodnocení a kvalifikace dodavatelů
  • spolupráce s oddělením kvality při odstraňování vzniklých reklamací a problémů
  • aktivní komunikace s výrobou, logistikou a managementem společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • schopnost se orientovat ve výkresové dokumentaci
  • min. 1 praxe na pozici nákupčí
  • silné technické myšlení - schopnost hledat vhodná řešení při jednání s dodavateli
  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příjemný pracovní kolektiv
  • možnost profesního růstu
  • každoroční navyšování mzdy
  • stravenky
  • až 25 dní dovolené
  • perspektivní zaměstnavatel

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
id:1840