Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  NÁKUPČÍ ELEKTRONICKÝCH KOMPONENTŮ 50.000,- Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte práci na Vysočině jako NÁKUPČÍ ELEKTRONICKÝCH KOMPONENTŮ? Máte zkušenosti s nákupem a znáte dodavatele v oblasti elektroniky? Jste komunikativní a máte organizační talent? Pak je tato pozice určena právě pro Vás!

Dynamicky se rozvíjející nadnárodní výrobní společnost hledá nového člena týmu na pozici:

NÁKUPČÍ ELEKTRONICKÝCH KOMPONENTŮ – 50.000,- Kč

Pracovní náplň:

  • nákup svěřené komodity z oblasti elektroniky
  • komunikace se stávajícími dodavateli
  • získávání nových dodavatelů, vyhodnocování nabídek
  • vyjednávání podmínek s dodavateli daných komodit
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • koordinace nákupu komodity nejen pro ČR, ale i pro další výrobní závody

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • znalost elektronických komponentů podmínkou
  • alespoň minimální praxe v nákupu výhodou
  • komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • vyjednávací schopnosti, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • zajímavou práci v úspěšné výrobní společnosti
  • podporu rozvoje zaměstnanců, zvyšování odbornosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • širokou škálu firemních benefitů
  • práci na Vysočině

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás