Volné pracovní místo  Nákupčí fotovoltaických komponentů (M/Ž)- atraktivní mzda, homeoffice, dovolená navíc, benefity

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Jsme poháněni odlišným pohledem na energetiku. Zajímá nás každý aspekt výroby, skladování a využití energie, zejména při globálním přechodu na obnovitelné zdroje. S naší přítomností ve 30 zemích jsme jednou z předních firem v oblasti výstavby a provozu obnovitelných energetických zdrojů. Jako distributor nabízíme související služby a energetická řešení. Naše kanceláře po celém světě aktivně utvářejí budoucnost energetiky a bojují proti klimatickým změnám. Jsme hrdí na to, že jsme uhlíkově neutrální společností.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení, za které Vás bude bavit pracovat.
  • Nabízíme ti atraktivní pracovní příležitost v mezinárodní společnosti působící v dynamickém odvětví energetiky, které aktuálně prochází obdobím intenzivního rozvoje.
  • Tato pozice ti umožní podílet se na rozvoji obnovitelných zdrojů v ČR, spolupracovat s kolegy v nákupním oddělení a být součástí stabilního pracovního prostředí.
  • K tomu všemu ti přinášíme širokou škálu zaměstnaneckých výhod:* firemní akce
  • 5 týdnů dovolené a sick days.
  • Multisport karta a firemní fitko.
  • Výuka anglického jazyka.
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění.
  • Práce z pohodlí domova - tvůj nový pracovní styl s volností a flexibilitou, kterou jsi vždy hledal (Homeoffice)

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ ekonomického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou - nákup, administrativa
  • odpovědnost a analyticko-technické myšlení
  • znalost anglického jazyka na úrovni A2/B1
  • výborné komunikační schopnosti

Náplň práce:

  • spolupráce s manažerem nákupu
  • komunikace se zahraničními dodavateli / přepravci
  • budování vztahů a komunikace s dodavateli jednotlivých značek
  • administrativní podpora oddělení nákupu
  • kontrola souvisejících dokladů

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Nákupčí fotovoltaických komponentů (M/Ž)- atraktivní mzda, homeoffice, dovolená navíc, benefity?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Charamzová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Nákupčí fotovoltaických komponentů (M/Ž)- atraktivní mzda, homeoffice, dovolená navíc, benefity

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.