Volné pracovní místo  Nákupčí (M/Ž) - flexibilní pracovní doba, roční bonusy a dovolená navíc!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000 Kč / měsíc

Připojte se k našemu týmu jako nákupčí a buďte klíčovým hráčem ve strategickém rozhodování o dodávkách a nákupní politice naší společnosti.

Co nabízíme:

  • Přátelské pracovní prostředí
  • Dotovanou stravu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Nadstandardní mzda, pro kterou Vás bude bavit pracovat!
  • Dovolená navíc!
  • Roční bonusy
  • Pravidelné odměny za odpracované roky ve společnosti
  • Stabilní zázemí

Náplň práce:

  • Hledání nových dodavatelů a vyjednávání s nimi o cenách
  • Zajištění dodávek vzorků a dokumentace
  • Sledování finančních úspor při nákupu materiálů
  • Pravidelné hodnocení výkonnosti dodavatelů a reporting

Naše požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxe z obdobných pozic
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office

Pokud máte vášeň pro nákupy a touhu přispět k úspěchu naší společnosti, neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes. Těšíme se na vaši přihlášku!