Volné pracovní místo  Nákupčí - mezinárodní výrobní společnost, s AJ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte technické vzdělání, zkušenosti jako nákupčí a domluvíte se dobře anglicky? Pak je tato pozice přímo pro Vás!<br/>
<br/>Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti chemické výroby, hledáme právě teď vhodného kandidáta na pozici: <br/>
<br/>NÁKUPČNÍ SENIOR<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> koordinace výběru a hodnocení dodavatelů</li>
<li> vedení tendrů, příprava smluv</li>
<li> optimalizace nákupu technického materiálu a servisu technologií </li>
<li> analýza a monitoring skladových zásob technického materiálu</li>
<li> vyřizování reklamací a vrácení dodávek</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (strojní/elektro výhodou)</li>
<li> 3 roky praxe na obdobné pozici</li>
<li> výborná znalost AJ (NJ výhodou)</li>
<li> znalost práce na PC (pokročilá znalost MS Office, SAP)</li>
<li> analytické, prezentační a obchodní dovednosti</li>
<li> aktivní a komunikativní přístup k řešení problémů</li>
<li> stresudodlnost, flexibilita</li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zaměstnání v perspektivní mezinárodní společnosti</li>
<li> zajímavé finanční ohodnocení (13. plat)</li>
<li> propracovaný systém firemních benefitů (PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDĚNÍ, ROČNÍ BONUS)</li>
<li> možnost profesního rozvoje</li>
</ul>