Volné pracovní místo  Nákupčí - optimalizace nakupovaných surovin

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Máte praxi v nákupu a znáte procesy u dodavatelů automobilového průmyslu? Mluvíte německy? Pak pro Vás máme příležitost u významné mezinárodní společnosti.<br/>
<br/>Hledáme zkušeného kandidáta na pozici:<br/>
<br/>NÁKUPČÍ<br/>
<br/>Hlavní náplň práce:<ul>
<li> zajišťování společného řízení termínů pro vybrané díly </li>
<li> analýza efektivity výrobních procesů u tuzemských i zahraničních dodavatelů </li>
<li> navrhování opatření pro zvýšení efektivity výroby u dodavatelů dílů </li>
<li> jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli, vyjednávání podmínek </li>
<li> vedení dokumentace od dodavatelů </li>
<li> hodnocení dodavatelů – sledování plnění, reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru </li>
<li> praxe v oblasti nákupu</li>
<li> znalost problematiky výrobních procesů u dodavatelů automobilového průmyslu </li>
<li> znalost procesu výroby a konstrukce vstřikovacích nástrojů, znalost lakování plastových dílů </li>
<li> NJ na komunikativní úrovni, AJ výhodou</li>
<li> znalost MS Office </li>
<li> velmi dobré vyjednávací dovednosti</li>
<li> výborné organizační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné nadnárodní společnosti </li>
<li> podpora profesního a osobního růstu </li>
<li> vzdělávání, jazykové kurzy</li>
<li> firemní benefity - 5 týdnů dovolené apod.</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".