Volné pracovní místo  NÁKUPČÍ PEČIVA A MRAŽENÉHO ZBOŽÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Mezinárodní společnost vlastnící rozsáhlou síť prodejen, hledá vhodné uchazečky/če na pozici „NÁKUPČÍ PEČIVA A MRAŽENÉHO ZBOŽÍ“. Region - Praha

NÁPLŇ PRÁCE:
  • zodpovědnost za svěřený sortiment a dodavatele
  • vedení obchodních a ročních jednání (vyjednávání cen, marketingové aktivity, atd.)
  • komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli a partnery
  • organizace a vyjednávání marketingových aktivit (letáky, plakáty, atd. )
  • sledování cen a sortimentu na trhu (konkurence)
  • analýzy a statistiky prodeje výrobků
  • výběr a návrhy výrobků, návrhy akcí, atd.
  • uzavírání smluv a dohod
  • hodnocení obratů dodavatelů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • praxe v oboru nákupu, případně prodeji potravin
  • aktivní znalost NJ (slovem i písmem), znalost AJ vítána
  • aktivní práce s PC - Word, Excel, PowerPoint
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • flexibilita, spolehlivost, preciznost
  • loajalita, organizační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • zaškolení formou learning by doing
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené a další výhody

Nástup: ihned (dohodou)

Nástupní plat: cca 45 - 55 tis. Kč

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".