Volné pracovní místo  Nákupčí - potraviny

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta - významný potravinový řetězec, provozující síť maloobchodních prodejen - hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Nákupčí - potraviny

Náplň práce:
  • zodpovědnost za svěřený sortiment a dodavatele
  • vedení obchodních a ročních jednání (vyjednávání cen, marketingové aktivity atd.)
  • komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli a partnery
  • organizace a vyjednávání marketingových aktivit (letáky, TV reklamy, plakáty atd.)
  • sledování cen a sortimentu na trhu (konkurence)
  • analýzy a statistiky prodeje výrobků
  • výběr a návrh výrobků, návrhy akcí atd.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici sortiment potraviny - podmínkou
  • pokročilá znalost německého jazyka (AJ výhodou)
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilita, zodpovědnost, samostatnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • služební vůz
  • mobilní telefon

Nástup: dohodou
Plat: výborné platové ohodnocení
Lokalita: Praha 9

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".