Volné pracovní místo  NÁKUPČÍ - ref. č. M 170

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Popis pracovní nabídky

Lokalita: Zlínský kraj
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem komponentů a materiálů v oblasti elektroniky a stavebnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí

Náplň práce:
  • jednání se zahraničními dodavateli (východní Asie)
  • zajištění nejlepších nákupních cen
  • samostatné řešení jednotlivých projektů
  • zajištění nových obchodních příležitostí na nových i stávajících trzích
  • řízení a optimalizace skladových zásob
  • definování nákupní strategie u jednotlivých produktů

Nástup: ihned, příp. dohodou
Lokalita: Zlín

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • minimálně roční zkušenost z oblasti nákupu (objednávky, poptávky, rámcové smlouvy, jednání s dodavateli)
  • výborná znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat
  • obchodní dovednosti – chuť vyjednávat a nalézat efektivní řešení
  • odolnost vůči stresu, schopnost rychlého rozhodování
  • zkušenost s východními trhy vítána

Nabízíme

  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • zázemí stabilní společnosti
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".