Volné pracovní místo  Nákupčí s AJ (od 27.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Nabízíme pracovní příležitost v úspěšné zahraniční společnosti v Prostějově! Přijďte pracovat do přátelského týmu, kde máte široké možnosti uplatnění cizího jazyka a technických i obchodních znalostí! Neváhejte a zašlete svůj životopis!

Náplň práce:

  • objednávání materiálu dle aktuálních výrobních potřeb
  • spolupráce s výrobou a plánovači, kontrola skladových zásob
  • komunikace s dodavateli materiálu – vyjednávání dodacích podmínek
  • jednání s přepravními společnostmi

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilá úroveň anglického jazyka, znalost druhého jazyka výhodou
  • zkušenosti v logistickém oddělení výrobní společnosti výhodou
  • aktivní a pozitivní přístup, komunikační dovednosti

Nabízíme

  • práce v přátelském kolektivu zahraniční výrobní společnosti
  • vysoce moderní prostředí a technologie
  • využití cizího jazyka v komunikaci s celým světem
  • jazykové kurzy hrazené společností
  • mzdové ohodnocení s možným růstem
  • řada firemních benefitů
  • práce na HPP v Prostějově/nástup možný ihned