Volné pracovní místo  Nákupčí

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–44 900 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu, vývoj, distribuci a prodej široké řady skladových pružin a výrobků z drátu a pásové oceli, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí.

Náplň práce:

  • Nákup a příjem materiálu, zboží a služeb s přihlédnutím k ceně, kvalitě a termínu dodání
  • Zajištění plynulosti dodávek
  • Zodpovědnost za správnost dat evidence skladu
  • Vyhledávání dodavatelů, kontakt s nimi
  • Zajištění nákupu marketingových předmětů a realizace firemního stánku na strojírenském veletrhu
  • Podílení se na zajištění plynulého chodu kanceláře a zástup ostatních pracovníků Back Office

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Min. 5 let zkušenost v oblasti nákupu a skladového hospodářství
  • Zkušenosti s vedením tendrů na dodavatele
  • Zkušenost v komunikaci s dodavateli
  • Znalost MRP systému – zejména modul sklad, nákup, výroba a fakturace – výhodou
  • Znalost SW Abra – velkou výhodou
  • Orientace v materiálech
  • Znalost a zkušenost v oblasti BOZP a PO – výhodou
  • Základní znalost MS Office
  • Základní znalost účetních principů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka na úrovni písemné a slovní komunikace
  • Schopnosti řešit problémy
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní rostoucí společnosti s více než 21letým působením na českém trhu
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat vyplácený ve 2 částech (léto, zima) - navázaný na výkon firmy
  • Příspěvek na stravování
  • 2 sickdays
  • Dárkové poukázky k životnímu jubileu
  • Možnost dovozu obědů do firmy
  • Výborný kolektiv
  • Letní a zimní firemní večírek
  • Společné firemní aktivity
  • Pracoviště: Brno – Moravany
  • Termín nástupu: ihned nebo dle domluvy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce
  • 13. plat

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá