Volné pracovní místo  Nákupčí

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Brně, hledáme vhodné kandidáty na pozici NÁKUPČÍ.

Náplň práce:
  • zajištění nákupu materiálu a surovin dle požadavků
  • zajištění dodavatelů pro kooperace a komponenty
  • vyhledávání a výběr dodavatelů
  • komunikace s dodavateli, reklamace

Požadujeme

Požadavky:
  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • praxe z nákupu ve výrobním prostředí min. 1 rok
  • zkušenosti s výběrem a hodnocením dodavatelů výhodou
  • zkušenosti se sjednáváním smluv výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • mezinárodní prostředí
  • prostor pro profesní rozvoj
  • systém zaměstnaneckých benefitů

Jiná sdělení

V případě zájmu pošlete prosím svůj strukturovaný profesní životopis na adresu použijte odpovědní formulář V případě, že budete zařazeni do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech společnosti SKY SELECT Int. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu u klientů spol. SKY SELECT Int., současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.