Volné pracovní místo NÁSTROJAŘ – vhodné i pro absolventy s praxí

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou

Pro významnou mezinárodní společnost se sídlem ve Vyškově hledáme vhodné kandidáty na pozici:

NÁSTROJAŘ

Pozice je vhodná pro kandidáty se zkušenostmi na obdobné pozici, případně i pro absolventy s krátkou praxí při studiu a ochotou učit se novým věcem. Velkou výhodou jsou zkušenosti v oblasti vstřikování plastů.

Náplň práce:

  • spolupráce v rámci týmu na lisovně plastů
  • zajišťování nástrojařských prací při výrobě a opravách nástrojů a forem při zpracování plas¬tů
  • spolupráce při řešení technických problémů na nástrojích a při objednávání náhradních dílů k opravě forem
  • provádění preventivní údržby nástrojů a analyzování příčin vzniku poruch na nástrojích
  • udržování doprovodné dokumentace, správa dat v PC

Požadujeme

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání – technické
  • praxe na obdobné pozici – znalost obrábění kovů (soustružení, frézovaní, broušení, leštění), lze i absolvent příbuzného oboru s krátkou praxí!
  • manuální zručnost, schopnost pracovat s vysokou přesností
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce na PC
  • zodpovědný přístup, samostatnost, ochota učit se novým věcem
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12-hodinové směny, střídají se dlouhé a krátké týdny)

Nabízíme

Nabízíme:

  • Zázemí a perspektiva mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení – příplatky za nepřetržitý provoz, možnost získat nadstandardní prémie k platu, atd.
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • pracoviště ve Vyškově (cca 30 min od Brna)
  • nástup: 1.9.2010 (případně dohodou)

Jiná sdělení

V případě, že Vás tato nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám co nejdříve Váš životopis pomocí volby „odpovědět“.
Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.