Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  NÁSTROJAŘ 18 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Zkušení nástrojaři z Ústeckého kraje, máme pro Vás nabídku práce ve stabilní, perspektivní a zaměstnanecky orientované společnosti na Mostecku!

Náplň práce:
  • ovládání strojů, přístrojů a nástrojů
  • snaha o zajištění maximální efektivity využívání nástrojů a strojních zařízení
  • údržba nástrojů a forem
  • péče o svěřený materiál
  • kooperace s ostatními odděleními (výroba, údržba, nákup, …)
  • zajištění kontrolních přípravků
  • vedení evidence a dokumentace

Požadujeme

Požadujeme:
  • SOU technické (nástrojař, zámečník, …)
  • zkušenosti s ovládáním nástrojů a strojních zařízení
  • znalost stanic Microcontrol
  • znalost technické dokumentace
  • zkušenosti s prací s nebezpečnými látkami
  • znalost systému SAP

Nabízíme

Nabízíme:
  • plat dle zkušeností a znalostí kandidáta
  • stabilitu dlouhodobého zaměstnání
  • bonusy na konci roku
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na kulturní a sportovní vyžití
  • práci ve stabilní nadnárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás