Volné pracovní místo  NÁSTROJÁŘ - FRÉZAŘ

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro menší výrobní společnost sídlící na kaplicku hledáme vhodného uchazeče na pozici Nástrojař - frézař.

Náplň práce:
  • výroba nářadí, přípravků, měřidel a pomůcek
  • obsluha CNC obráběcích center, 4 a 5 os, programování, seřizování
  • příprava polotovarů
  • drobná údržba strojů

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • výbornou znalost měření a výkresové dokumentace
  • znalost programování (Heidenhain, ISO kódy)
  • znalost CAM/CAD (Solidworks, SolidCam) výhodou
  • uživatelsky MS Office
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • zajímavou pracovní pozici ve stabilní společnosti
  • moderní pracovní prostředí, menší kolektiv spolupracovníků
  • velmi dobré nástupní mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování, stravování v objektu
  • 20 dní dovolené
  • po odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění

Jiná sdělení

Pokud Vás nabízená pozice zajímá a splňujete uvedené požadavky, neváhejte zaslat svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na spolupráci!