Volné pracovní místo ***Nástrojař*** - více pozic!

aktivní
PersCom s.r.o.
Místo pracoviště
Žatec
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost se sídlem na Žatecku, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvednou pracovní pozici:

Náplň práce:

  • údržba a opravy technologického vybavení firmy
  • technická podpora výroby
  • příprava strojů pro začátek výroby
  • svařování TIG, CO2

Požadujeme

  • dokončené odborné vzdělání vzdělání nástrojář/zámečník
  • zkušenost ve strojírenství
  • zkušenost s údržbou a opravou forem pro lisování
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
  • schopnost týmové práce
  • základní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvky na stravování
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvky na dopravu

Termín nástupu: ihned, příp. Dle dohody
Lokalita: Žatecko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.