Volné pracovní místo  NÁSTROJAŘ

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost se sídlem ve Vyškově, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

NÁSTROJAŘ

Náplň práce:
  • spolupráce v rámci týmu na lisovně plastů
  • zajišťování nástrojařských prací při výrobě a opravách nástrojů pro výrobu elektromechanických součástek a forem při zpracování plas¬tů
  • spolupráce při řešení technických problémů na nástrojích a při objednávání náhradních dílů k opravě forem
  • provádění preventivní údržby nástrojů a analyzování příčin vzniku poruch na nástrojích
  • udržování doprovodné dokumentace, správa dat v PC

Požadujeme:
  • SOU/SŠ vzdělání - technické
  • praxe na obdobné pozici – znalost obrábění kovů (soustružení, frézovaní, broušení, leštění)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce na PC
  • manuální zručnost, schopnost pracovat s vysokou přesností
  • zodpovědný přístup, samostatnost, ochota učit se novým věcem
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12-hodinové směny, střídají se dlouhé a krátké týdny)

Nabízíme:
  • Zázemí a perspektiva mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení – příplatky za nepřetržitý provoz, možnost získat nadstandardní prémie k platu, atd.
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • pracoviště ve Vyškově (cca 30 min od Brna)
  • nástup: 1.9.2010 (případně dohodou)

V případě, že Vás tato nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám co nejdříve Váš životopis pomocí volby "odpovědět".
Prosíme vždy uvádějte název pozice. Děkujeme.
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".