Volné pracovní místo  Nástrojař

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Zahraniční společnost se zakázkami po celém světě – významný dodavatel do automobilového průmyslu – moderní pracovní prostředí. To vše jsou znaky společnosti, která v tuto chvíli obsazuje pracovní pozici Nástrojař.

Náplň práce:

  • Ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů
  • Ruční opracovávání materiálů – pilováním, řezáním, ohýbáním, stříháním, aj.
  • Provádění jednoduchých opravářských prací
  • Orýsování plechů, drážek, svařenců pro další zpracování ve strojním obrábění, příp. pro stříhání, řezání plamenem
  • Čtení a používání technické dokumentace

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Praxi jako nástrojař, brusič nástrojů v nástrojárně
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Spolehlivost, pečlivost, preciznost
  • Ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • práci na HPP v zahraniční firmě
  • příspěvky na stravování
  • 4 týdny dovolené
  • Zajímavou práci v moderní hale
  • Místo výkonu práce: Olomoucko
  • Termín nástupu: dle domluvy

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou