Volné pracovní místo  Navision administrátor, vývojář BI/DW

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost poskytující komplexní řešení v oblasti technologií se sídlem na Praze 4, hledáme vhodného kandidáta na pozici Navision administrátor, vývojář BI/DW.

Náplň práce:
  • správa a údržba IS Microsoft Dynamics NAV (Navision)
  • komunikace s interními uživateli a externím dodavatelem Navisionu
  • návrh a realizace BI/DW systému projektově-obchodní organizace
  • práce s platformou Microsoft serverů (SQL, SharePoint Portal, Exchange, PerformancePoint, Dynamics NAV, Proclarity)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost databázového systému Microsoft SQL
  • středně pokročilou znalost AJ

Nabízíme

  • zázemí zavedené a dynamické nadnárodní společnosti
  • možnost odborného růstu a jazykových kurzů
  • školení a certifikace Microsoft technologií
  • motivují finanční ohodnocení
  • zajímavé zaměstnanecké výhody
  • možnost částečné práce z domova
  • po 2 letech důchodové pojištění, dodatková dovolená

Plat: zajímavé platové ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".