Volné pracovní místo NC SOUSTRUŽNÍK

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Plzeň
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Jste zkušeným SOUSTRUŽNÍKEM NC strojů a hledáte práci v Plzni? Dáváte přednost menší, ale úspěšné společnosti? Podílíte se raději na kusové a malosériové výrobě? Pak zašlete Váš životopis ještě dnes!

Stabilní rozvíjející se česká firma v Plzni, hledá vhodného kandidáta na pozici:

NC SOUSTRUŽNÍK od 28.000,–Kč

Náplň práce:

  • Obsluha NC strojů
  • Malosériová výroba

Požadujeme

  • SOU/SŠ – strojního zaměření
  • Praxe v oboru výhodou
  • Seřizování NC strojů – výhodou
  • Pečlivost a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • Dobré platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Finanční osobní ohodnocení a prémie
  • Pružnou pracovní dobu

Místo výkonu práce: Plzeň

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.