Volné pracovní místo  .NET Developer s Angularem

Lokalita Liberec a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

Láká Vás pracovat ve svobodné firmě, kde budete pánem svého času?
Preferujete práci na HO? Máme tu pro Vás příležitost.
Nabízíme Vám flexibilní práci, ve které se můžete věnovat tomu, co vás baví a posouvat se dál.
A pokud přece jen preferujete práci onsite, máme tu krásné vybavené prostory a poskytneme Vám příjemné zázemí a vše co potřebujete.

Náplň práce:
  • Práce na projektech vývoje SW a to jak zavedených, tak zcela nových systémů
  • Spolupráce v menším vývojovém týmu
  • Vývoj webových aplikací pro oblast energetiky
  • Po zapracování lze pracovat převážně na HO

Požadujeme

  • C#, ASP.NET, .NET Core, Javascript
  • Znalost Angular
  • Praxe ve vývoji SW v těchto technologiích alespoň rok / dva
  • Znalost DevOps výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené, free days
  • Flexibilní pracovní doba pracovní doba
  • Stravenky, multisportka, akce sportovní i společenské
  • Po zapracování lze práci vykonávat plně na HO
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Práce založená na respektu a autonomii v super kolektivu

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku .NET Developer s Angularem?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vybíhalová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku .NET Developer s Angularem

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.