Volné pracovní místo  .NET Developer/ SW Engineer #5416345

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na zakázku, datových skladů a business inteligence, vhodného experta v oblasti .NET.

.NET DEVELOPER/SW ENGENEER do více pozic SENIOR / MEDIOR / JUNIOR- TOP POZICE

Popis pozice / Náplň práce:
  • Programování, testování a podpora řešení SW systémů
  • Zpracování analýz a navrhování architektury v týmu
  • Vedení projektů a podpora týmů
  • Konzultování technických projektů s klientem

Požadujeme

Náš klient požaduje:

VŠ technického (informační technologie) zaměření
Minimálně 1 rok zkušeností s prací na IT projektech v pozicích architekt, programátor
Pokročilá znalost C# a ASP.NET
Pokročilá znalost platformy .NET
Dobrá znalost SQL a databázových systémů (Oracle a MSSQL)
Znalost WCF, Enterprise Library, LINQ velkou výhodou
Zkušenost s vývojem SOA řešení a aplikační integrací výhodou
Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
Komunikační a analytické schopnosti
Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
Flexibilní osobnost vůči zaměření projektů, výborný týmový hráč
Zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

Náš klient nabízí:

Pozice v přední softwarové společnosti
Zázemí špičkové IT společnosti
Zajímavé projekty v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví nebo telekomunikacích
Motivační finanční ohodnocení a odměny
Možnost rychlého pracovního růstu
Možnost profesního přesahu v oboru IT
Široká škála zaměstnaneckých benefitů – společnost výborně pečuje o své zaměstnance
Prostor pro vlastní nápady a inovace
Možnost využít svůj potenciál a kreativitu
Příjemné pracovní prostředí a podporující tým kolegů
HPP na dobu neurčitou nebo IČO v případě Vašeho zájmu

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní Michaelu Madovou.