Volné pracovní místo  .NET Vývojář

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti činné v oblasti manipulační techniky, na pozici .NET Vývojář<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>Vývoj průmyslového SW pro skladovací systémy, ovládání automatizovaných linek, snímačů atd.<br/>Postupem času možnost pozice teamleadera vývojového týmu, nasazování SW u klienta, konzultace, support.

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru IT</li>
<li>znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni</li>
<li>výborná znalost ASP.NET a jazyka C#</li>
<li>znalost SQL serveru</li>
<li>schopnost samostatné práce</li>
<li>týmový hráč</li>
<li>ochota cestovat (prní 3 měsíce nutnost vycestovat do Belgie)</li>
<li>inovativní přístup</li>
<li>ochota pracovat v lokalitě okresu Břeclav</li>
<li>bydliště v okresu Břeclav/Hodonín velkou výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> jazykové kurzy konverzační</li>
<li> intenzivní jazykové kurzy</li>
<li> školení</li>
<li> zvýhodněné stravování</li>
<li> možnost home office cca 4 dny v měsíci</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".