Volné pracovní místo  NETWORK PRODUCT REPRESENTATIVE / TECH SUPPORT

Lokalita Brno a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Zabýváme se vývojem síťových prvků na ultravýkonných programovatelných čipech, které umožňují vysokorychlostní zpracování datového toku, pokročilé funkce filtrování a plně zákaznickou konfiguraci. Naše zařízení nacházejí uplatnění např. v peeringových centrech, velkých makléřských společností nebo R&D koorporacích. Aktuálně rozšiřujeme náš tým o juniora / seniora na pozici, která může být uzpůsobena znalostem a zájmu kandidáta v dalším profesním růstu. Náplň práce zahrnuje poskytování technické podpory k našemu produktu směrem k zákazníkům nebo partnerům.

<h3>Náplň práce</h3>* Role Product Representative:
  • podpora zákazníků a partnerů v předprodejní fázi - prezentace a demonstrace produktu (workshopy, konference, webex)
  • spolupráce na návrhu a realizaci pilotních projektů
  • časté pracovní cesty po ČR i zahraničí

  • Role Technical Support:
  • technická podpora zákazníků a partnerů
  • nalezení vhodného řešení
  • zodpovídání technických dotazů
  • konzultace řešení a dotazů s vývojáři

  • vzdělávání se v oblasti produktu, síťových technologií a Linuxu

Požadujeme

  • VŠ informatika, ekonomická informatika, teleinformatika apod.
  • Pevné základy v oblasti TCP/IP sítí
  • Min. základní znalost OS Linux (terminál, procesy, souborový systém, běžné příkazy jako je man, cp, grep, sed, awk, sudo, group, top, ps apod.)
  • Chuť stále na sobě pracovat (technické a měkké dovednosti)
  • Angličtina - min. na úrovni B2, schopnost komunikovat / prezentovatv AJ se zákazníkem (taky jsou to jenom lidé)
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

  • Výhodou - orientace v problematice IT ve středních a větších společnostech
  • Výhodou - znalost konceptů pro routing, switching
  • Výhodou - Cisco certifikace

Nabízíme

  • zajímavé ohodnocení + prémie
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příležitostný homeoffice, zdravotní volno
  • stravenky
  • firemní akce
  • mobilní firemní tarif
  • příležitost cestovat k zákazníkovi po celém světě
  • kultura dynamické společnosti, mladý tým

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!