Volné pracovní místo  NEW NÝTAŘ - ZÁMEČNÍK #2889971

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, dynamicky se rozvíjející výrobní společnost kandidáty/kandidátky na pozici

NÝTAŘ - ZÁMEČNÍK

Popis pozice / Náplň práce:

· Svrtání a snýtování sestav,
· Tmelení sestav, nýtování matic,
· Další odborné práce při montáži.

Požadujeme

Náš klient požaduje:

· Strojírenské vzdělání výhodou,
· Manuální zručnost,
· Zájem o technickou oblast.

Nabízíme

Náš klient nabízí:

· Zajímavé ohodnocení,
· Dotované stravování,
· Možnost levného ubytování,
· Pracoviště Praha-východ,
· Nástup ihned.

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.