Volné pracovní místo  NEW ŘEDITEL OBCHODU #1808745

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, obchodní společnost v oblasti Automotive kandidáty/kandidátky na pozici

ŘEDITEL OBCHODU (TOP MANAGEMENT)

Popis pozice / Náplň práce:
· Zodpovědnost za všechny obchodní aktivity společnosti – pro střední a východní Evropu
· Plánování obchodní strategie a odpovědnost za výsledky společnosti
· Účast při vrcholových jednání s klienty
· Vedení a motivace týmu podřízených (až 600 nepřímo)
· Vedení exportu
· Reporting a další činnost související s pozicí v top managementu

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· VŠ/SŠ vzdělání
· Aktivní znalost AJ (denní komunikace) podmínkou
· Zkušenosti v manažerské obchodní pozici minimálně 5 let (v jedné společnosti) podmínkou
· Zkušenosti s řízením lidí (ve společnosti s minimálně 300 zaměstnaci) minimálně 5 let
· Prokazatelné obchodní úspěchy (zasílejte prosím spolu s životopisem)
· Strategické a vizionářské myšlení
· Ochotu cestovat

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Velmi dobré platové ohodnocení
· Velmi zajímavá společnost která patří mezi špičky na českém trhu
· Služební auto, telefon, notebook a další benefity související s manažerskou pozicí
· Seberealizaci v mezinárodním prostředí

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.