Volné pracovní místo  Node.js vývojář - široké portfolio produktů! HPP či IČO

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–110 000 Kč / měsíc

Hledáme nového kolegu do společnosti, která se řadí mezi největší dodavatele software pro čerpací stanice. Mimo to se zabýváme řešením IT infrastruktury včetně cybersecurity, vývojem komplexních informačních systémů ve státním i veřejném sektoru nebo platební systémy na míru.

Do naší divize zabývající se vývojem software pro čerpací stanice hledáme Node.js vývojáře.

Náplň práce:
  • Vývoj backend i frontend části aplikací pro pokladní systémy.
  • Komunikace s kolegy včetně nalezení nejefektivnějšího řešení.
  • Testování a debugging.

Požadujeme

  • Máte prokazatelné zkušenosti z vývoje v Node.js.
  • Vyznáte se v architekturách SOAP/REST.

Kterými zkušenostmi a dovednostmi nás ohromíte, ale jsou výhodou?

  • Vyznáte se v komunikaci s periferiemi jako je RS232 a USB.
  • Vyvíjel jste v Linux prostředí a Docker Vám není cizí.

Nabízíme

  • Práce na HPP nebo IČO, s kterou se pojí v porovnání s pracovním trhem nadprůměrná odměna.
  • Časová flexibilita spojena s "rodinnou" atmosférou - vše se dá domluvit, tak abyste skloubil práci s rodinou nebo doktory.
  • Volné páteční odpoledne.
  • Firemní notebook nebo tarif jako samozřejmostí.
  • Sickdays a plno dalších benefitů o kterých si s Vámi rádi popovídáme na pohovoru!

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se a zbytek dořešíme po telefonu!

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Node.js vývojář - široké portfolio produktů! HPP či IČO?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Node.js vývojář - široké portfolio produktů! HPP či IČO

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.