Volné pracovní místo  NOVINKA! Pečovatel/ka v domově pro seniory. Praha 4 -Šeberov. Mzda 33 000 Kč!

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Naším klientem je sociální zařízení, sídlící na Praze 4, Šeberov. Do současného pracovního týmu hledáme nové kolegy na pracovní pozici pečovatele / pečovatelky. Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Náplň práce:
  • Komunikace se seniory s demencí
  • Práce spojená s péči o seniory

Požadujeme

  • Trestní bezúhonnost
  • Věk nerozhoduje (samozřejmostí je dobrý fyzický stav)
  • Požadované vzdělání – základní
  • Jazyk čeština, ale nebrání se ani cizincům s dobrou znalosti ČJ
  • Základní znalost práce na PC
  • Praxe v péči o klienty s demencí výhodou, ne však podmínkou
  • Empatii, spolehlivost, trpělivost
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Ochota pracovat ve směnném režimu (12-ti hodinové směny, dlouhý/krátký týden)

Nabízíme

  • Motivační mzdové ohodnocení (příspěvek na penzijní pojištění – 1 000 Kč/měs.)
  • Dlouhodobá spolupráce na HPP
  • Stravenky – 100 Kč/den
  • Občerstvení na pracovišti/oběd za 50 Kč
  • Pravidelné vzdělávání
  • Smysluplnou práci v hezkém a moderním pracovním prostředí
  • Rodinná firemní kultura

Vhodné pro

Absolventy, uprchlíky z Ukrajiny

Máte zájem o nabídku NOVINKA! Pečovatel/ka v domově pro seniory. Praha 4 -Šeberov. Mzda 33 000 Kč!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Radičová z CentralWork s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku NOVINKA! Pečovatel/ka v domově pro seniory. Praha 4 -Šeberov. Mzda 33 000 Kč!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.