Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBALOVÝ SPECIALISTA s AJ (od 35.000,- Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Máte zkušenosti v oblasti finálního balení výrobků?
Komunikace v anglickém jazyce je pro Vás samozřejmostí?
Láká Vás pracovat pod záštitou významné globální společnosti?
Pokud ano, pak je naše nabídka určena právě Vám!

Mezinárodní společnost se sídlem na Vysočině, nejvýznamnější výrobce v oblasti lehkého průmyslu, hledá do svého týmu nového člena na pozici:

OBALOVÝ SPECIALISTA s AJ (od 35.000,- Kč)

Náplň práce:

  • zodpovědnost za řízení projektu finálního balení výrobků
  • vedení projektového týmu
  • dohled nad testováním, tvorbou potřebné dokumentace
  • návrhy možných balicích postupů jednotlivých výrobků
  • návrhy nových produktů, dalších procesů zlepšování
  • úzká spolupráce se zákazníky a naplňování jejich potřeb

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti výroby – design, produktový nebo procesní engineering
  • zkušenosti s balením výrobků výhodou
  • pokročilá znalost AJ podmínkou (denní komunikace se zákazníky)
  • výborné komunikační schopnosti, samostatnost, schopnost motivovat pracovní kolektiv
  • ŘP sk. B, ochota cestovat

Nabízíme

Nabízíme:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti s klíčovým postavením na trhu
  • samostatnou a odpovědnou práci s vysokou mírou seberealizace
  • možnost profesního i osobního růstu
  • kontakt s moderní technikou a nejnovějšími technologiemi
  • nadstandardní platové podmínky
  • příjemné pracovní prostředí
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce Obalový specialista na Vysočině? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu pomocí volby "odpovědět". Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Pardubický kraj

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás