Volné pracovní místo  Obchodně administrativní pracovník/pracovnice (od 16.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme do svého týmu obchodně administrativního pracovníka/pracovnici.

Náplň práce:

  • zadávání dat do informačního systému
  • telefonická a emailová komunikace s klienty
  • práce na přidělených zakázkách
  • zodpovědnost za úspěšné výsledky zakázek
  • administrativa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • angličtinu minimálně na mírně pokročilé úrovni
  • praxe v obchodní činnosti nebo call centru výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • práci na HPP v úspěšné společnosti působící v Olomouci
  • zajímavé finanční ohodnocení s možným růstem
  • zázemí moderní kanceláře
  • služební telefon i k soukromým účelům
  • po zapracování zajímavé firemní benefity
  • sick days
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.