Volné pracovní místo  Obchodně personální konzultant - dočasné přidělení zaměstnanců

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Máte zájem pracovat v oblasti personalistiky ve spojení s obchodem? Máte schopnost komunikovat s lidmi z řad uchazečů o práci i vést jednání s firemní klientelou? Zajímá Vás samostatné vedení personálních projektů, kdy uplatníte své nápady? <br/>
<br/>Jsme jedna z nejvýznamnějších zahraničních personálních společností v ČR a nyní hledáme samostatného kolegu/kolegyni, který/á chce být součástí našeho týmu na pozici: <br/>
<br/>Obchodně personální konzultant - dočasné přidělení zaměstnanců<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> aktivní vyhledávání nových klientů (obchodní a výrobní společnosti)</li>
<li> denní komunikace se stávajícími klienty naší agentury </li>
<li> analýza potřeb klienta, návrh vhodného řešení</li>
<li> aktivní vyhledávání vhodných kandidátů pro klienty</li>
<li> administrativní zabezpečení náborových projektů</li>
<li> samostatné řízení náborových projektů</li>
<li> velkoobjemové nábory převážně dělnických pozic</li>
<li> příprava podkladů a sepisování smluv a dodatků s dočasně přidělenými zaměstnanci</li>
<li> příprava podkladů pro mzdy přidělených zaměstnanců</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> praxe v personální agentuře / recruitmentu min. 2 roky</li>
<li> základní znalost Zákoníku práce a mzdových předpisů </li>
<li> pokročilá znalost práce na PC (Excel, Word)</li>
<li> praxe v oblasti vyjednávání se zákazníkem, obchodním jednáním</li>
<li> velmi dobrá znalost anglického jazyka (pobyt v zahraničí výhodou)</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
<li> profesionální jednání a vystupování</li>
<li> pečlivost (práce s čísly)</li>
<li> schopnost argumentovat</li>
<li> analytické schopnosti</li>
<li> vůle být nejlepší</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> atraktivní platové ohodnocení závislé na výkonu (základní plat + motivační hodnocení za Vaše dosažené výsledky)</li>
<li> pracoviště v centru Ústí nad Labem</li>
<li> firemní benefity (penzijní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity, stravenky)</li>
<li> možnost kariérního růstu v rámci společnosti</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".