Volné pracovní místo  Obchodně – projektový manažer pro B2B energetické služby

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–100 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Nebudete klepat na dveře. Chopíte se příležitosti B2B u rozjednaných zákazníků a předložíte řešení pro úsporu.
Jsme součástí třetí největší skupiny, která podporuje využívání moderních technologických řešení na úsporu energie, tepla, a zároveň zvýšit ekologičnost staveb. Našim klientům přinášíme profesionální řešení, které díky monitoringu světových trendů a nejvyšší kvality zabezpečuje vysokou ekologickou efektivnost a životnost.
Do našeho 6členného týmu hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici obchodně – projektového manažera, který bude mít pod palcem vztahy se zákazníky ale taky komplexní realizaci projektů! Uvítáme taky zapálení v oblasti vzduchotechniky, fotovoltaiky, nebo i ve stavebnictví!

Náplň práce se skládá ze dvou částí:

1. Obchodně – technická část:
  • Péče o zákazníky a jednání s cílem prodeje
  • Spolupráce na přípravě technických řešení do nabídek

2. Projekční/Integrační část:
  • Zajištění a realizace projektu od posouzení energetické náročnosti budovy, přes návrh řešení, po výběrová řízení na komponenty
  • Kontrola řešení, příprava rozpočtů, zajištění zásob
  • Řízení subdodavatelů vykonávající montážní práce

Požadujeme

  • Máte praxi v oboru energetiky – vzduchotechniky – fotovoltaiky nebo i ve stavebnictví 😊
  • Jste komunikativní a organizační schopnosti vám nechybí
  • Jdete si pro výsledky s obchodním nasazením
  • Máte řidičský průkaz skupiny B
  • Nebojíte se jezdit po celé ČR dle zakázek

Nabízíme

  • Kvalitní finanční ohodnocení 50.000 – 100.000
  • Bonusy a prémie
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobil
  • Notebook
  • Možnost významného finančního růstu
  • HPP na dobu neurčitou
  • Stravenky
  • Homeoffice
  • Flexibilní pracovní doba
  • 3 dni Sickdays
  • Firemní akce
  • Profesní růst
  • Vzdělávání
  • Zvýšení profesní specializace
  • Moderní kancelář v Letňanech a skvělý tým 😊

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat Váš životopis, v opačném případě Vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My Vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme Vám palce.