Volné pracovní místo  Obchodně - projektový specialista

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro výrobní společnost zabývající se opracováním technických materiálů hledáme vhodné uchazeče na pozici "Obchodně - projektový specialista".

Náplň práce:
  • péče o klíčové zákazníky
  • koordinace práce obchodních referentů
  • sledování a analýza náročnějších obchodních případů a projektů
  • sjednávání a dohled nad zpracováním zakázek
  • cenové kalkulace
  • jednání se zahraničními klienty (tel. a e-mailová komunikace v AJ)
  • úzká spolupráce s výrobou
  • příslušná administrativa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického nebo obchodního směru
  • praxi na obdobné obchodní pozici (nejlépe ve výrobní společnosti)
  • orientaci na trhu s technickými a elektrotechnickými produkty
  • komunikativní znalost AJ
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC (zejm. MS Office)
  • obchodní, komunikační a prezentační dovednosti
  • analytické myšlení, systematičnost a koncepci práce
  • loajalitu
  • ŘP sk.B výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní firmy s dobrou pozicí na trhu
  • předpoklad dlouholetého setrvání u firmy
  • firemní benefity
  • příjemné pracovní prostředí

Pracoviště: Praha 10

Nástup: dohodou

Plat: dle zkušeností

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".