Volné pracovní místo  Obchodně – technický poradce pro Jižní Moravu

Lokalita Ledčice a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co Vás čeká?
· zajištění plnění prodejního plánu ve svěřeném regionu
· udržování dobrých obchodních vztahů se stávajícími obchodními partnery a aktivní vyhledávání nových
· pravidelný reporting

Požadujeme

Co očekáváme od Vás?
· obchodní myšlení a příjemné vystupování
· komunikativnost, schopnost navazování a rozvíjení pracovních vztahů
· praxe v obchodě výhodou
· řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
· chuť pracovat a učit se novým věcem
· samostatnost a spolehlivost, loajalita

Nabízíme

Co nabízíme?
· vysoké finanční ohodnocení bez horní hranice
· služební auto i pro soukromé účely
· 5 týdnů dovolené
· velice kvalitní produkt – lehce obchodovatelný
· sleva na firemní výrobky a další výhody

Jiná sdělení

Nástup možný ihned.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis přes odpovědní formulář