Volné pracovní místo  Obchodně-technický poradce, TZB, vzduchotechnika – Olomoucký kraj

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Obchodně-technický poradce je na základě konzultace s vedením obchodního oddělení zodpovědný za prodej klientům v prodejních oblastech (investoři/vlastníci, stavební konzultanti, generální dodavatelé, montážní společnosti elektro, strojní, HVAC), zodpovědný/ná za neustálé hledání nových prodejních příležitostí i v segmentu projekčních kanceláří TZB, projektantů TZB a subdodavatelů stavebních společností (dosud tradiční a dominantní obchodní partneři společnosti JANKA). Jeho přímým nadřízeným je obchodní ředitel.
Náplň práce:
  • Aktivně vyhledává potencionální klienty podle definované prodejní strategie
  • Udržuje pravidelné kontakty se stávajícími klienty
  • Analyzuje potřeby klienta, udržuje vztahy s klienty
  • Podílí se na přípravě rozpočtů a nabídek. Efektivně prezentuje technická řešení klientovi. Vyjednává o ceně, zvládá námitky klienta, uzavírá obchod.
  • Koordinuje realizaci projektů se subdodavateli, a s klientem ve všech fázích projektu
  • Vytváří partnerské vztahy s klíčovými (a potencionálními) dodavateli a subdodavateli
  • Komplexní zodpovědnost za obchodní aktivity v rámci svěřeného regionu
  • Marketingová podpora obchodních partnerů
  • Místo výkonu práce: Home Office, Olomoucký kraj, Morava

Požadujeme

  • Odpovídající vzdělání (optimálně VŠ) a odpovídající praxi v oboru
  • Doložitelné obchodní výsledky v dosavadní pozici
  • Již existující síť kontaktů v prostředí průmyslu, kontakty na projektanty a generální dodavatele staveb
  • Orientace ve stejném, či příbuzném oboru podmínkou (ventilace, vytápění, vzduchotechnika, klimatizace, chlazení, měření a regulace, apod.)
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • Znalost anglického jazyka vítána
  • Zkušenosti s Microsoft Office a Internet
  • Velmi dobré analytické schopnosti a komunikační dovednost

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Zázemí jedné z nejvýznamnějších společností v oboru vzduchotechniky
  • Seberealizaci pro obchodníka
  • Využití sítě kontaktů v průmyslu
  • Stabilní a zajímavou práci s moderními technologiemi
  • Pracovní prostředí podporující otevřenou komunikaci a iniciativu
  • Zajímavé finanční ohodnocení; motivující bonus podle osobních prodejních výsledků
  • Služební vůz, mobilní telefon, přenosný počítač, zaměstnanecké benefity
  • Mobilní telefon pro rodinné příslušníky se zvýhodněným tarifem

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je výrobní společnost JANKA ENGINEERING, s.r.o. Společnost je součástí nadnárodní strojírenské skupiny, vyrábí a dodává vzduchotechnické jednotky, průmyslové chladiče, průmyslové ventilátory a dodává klimatizační systémy, pro své zákazníky zajišťuje servisní služby v oblasti HVAC.

Místo práce: Home Office, Olomoucký kraj

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte volbu "odpovědět".